Redactie

De Redactie geeft het tweemaandelijks tijdschrift het Gewag uit, houdt de AG-website bij, verstuurt elektronische nieuwsbrieven aan de leden, verzorgt de publiciteit rond activiteiten van de vereniging door middel van persberichten en is verantwoordelijk voor de AG-huisstijl.

E-mail redactie@ag-eindhoven.nl
Richard de Groot, hoofdredacteur, tel 06 53634542

Redactie van het Gewag

Het tweemaandelijks tijdschrift van het AG, e-mail gewag@ag-eindhoven.nl

Richard
Jan
Liesbeth
Jet
Elly

Richard de Groot, hoofd- en beeldredacteur, e-mail gewag-richard@ag-eindhoven.nl
Jan Koppen
, eindredacteur, e-mail gewag-jan@ag-eindhoven.nl
Liesbeth Schreuder
, redacteur, e-mail gewag-liesbeth@ag-eindhoven.nl
Elly Heemskerk
, redacteur, e-mail gewag-elly@ag-eindhoven.nl
Jet Ruigendijk
, redacteur & eindredacteur agenda, e-mail gewag-jet@ag-eindhoven.nl

Website en digitale nieuwsbrieven

Jos
Harald
Richard
Anna

Jos Timmermans, webmaster, webliaison,   webmaster@ag-eindhoven.nl
Harald Ihle, webpogrammeur /onderhoud, webliaison,  web-harald@ag-eindhoven.nl
Richard de Groot, webliaison,  web-richard@ag-eindhoven.nl
Addie de Fluiter, webliaison,  web-addie@ag-eindhoven.nl

Webteam taakverdeling

Perscontacten

Anke Nollen, public relations, e-mail pr@ag-eindhoven.nl

De redactie & de AG-commissies

De commissies  kunnen gebruik maken van de AG-redactie om de publiciteit te verzorgen rond hun activiteiten.